Keller Williams Realty Pittsburgh North - Mike Netzel
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 13 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  109 1st St, City of But NE, PA 16001

  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS REALTY, Sadler Priest
  I ri - 4 766 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (170d)
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  103 Savannah Drive, Lancaster Twp, PA 16037

  Listing Courtesy Of: ACHIEVE REALTY, INC., Dolly Nicely
  I ri - 3 203 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (37d)
  1 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  715 Indiana Ave, Glassport, PA 15045

  Listing Courtesy Of: RE/MAX HOME CENTER, Pamela Auld
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  392 Cortez Dr, Canton Twp, PA 15301

  Listing Courtesy Of: NICKLAS KING & COMPANY, John Smithheisler
  I ri - 10 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  177 Curry Hollow Rd, Baldwin Boro, PA 15236

  Listing Courtesy Of: BERKSHIRE HATHAWAY THE PREFERRED REALTY, Brian & Karen Cummings
  I ri - 8 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  4002 Jordan Street, South Heights, PA 15081

  Listing Courtesy Of: HOWARD HANNA REAL ESTATE SERVICES, Janeen Agudio
  I ri - 11 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  149 Cypress Hill Dr, Penn Hills, PA 15235

  Listing Courtesy Of: BERKSHIRE HATHAWAY THE PREFERRED REALTY, KELLY FREY
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Mike Netzel
  Numri i licencës: RS164764L
  The Mike Netzel Team

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c1ved8tauptt9scp7ji0.jpg
  Keller Williams Realty Pittsburgh North
  11269 Perry Highway, Suite 300 Pittsburgh, PA 15090
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.